سریعترین راه دانلود از پلی استور با استفاده از ربات تلگرام apkdl_bot@

سریعترین راه دانلود از پلی استور با استفاده از ربات تلگرام apkdl_bot@

رفع خطای This item is not available in your country

سریعترین راه دانلود از پلی استور با استفاده از ربات تلگرام ، در این مطلب با معرفی ربات apkdl_bot@ میخواهیم راه تازه ای را برای دانلود اپلیکیشن ها و بازی های پلی استور آموزش دهیم . با استفاده از این روش شما میتوانید به سریعترین و ساده ترین شکل ممکن اپلیکیشن ها و بازی های گوگل پلی حتی آنهایی که با خطای This item is not available in your country نیز مواجه میشوند را دانلود کنید .بدون نیاز به راه های مختلف و زمان بر و صرف هزینه برای خرید گیفت کارت گوگل .
در ادامه با با ما همراه باشید .

برای شروع میتوانید با استفاده از لینک زیر ربات را اضافه کنید :
و با استفاده از گزینه ی Start ربات را اجرا کنید . در ادامه میتوانید به چند روش اپلیکیشن و یا بازی مورد نظر خود را از گوگل پلی دانلود کنید :


۱-ارسال نام اپلیکیشن یا بازی مورد نظر برای ربات

شما میتوانید نام انگلیسی برنامه یا بازی مورد نظر خود را برای ربات نوشته و ارسال کرده و در پیام ارسالی ربات روی لینک دانلود زده تا فایل دانلود برایتان ارسال شود .
برای مثال :telegram
2-ارسال لینک اشتراک از گوگل پلی استور


اگر هنگام استفاده از گوگل پلی استور (Google Play Store) و پیدا کردن اپلیکیشن یا بازی دلخواه با خطایThis item is not available in your country مواجه شدید شما میتوانید با استفاده از آیکن اشتراک در پایین مطلب آن را برای ربات ارسال کنید.
بعد از ارسال لینک اشتراک گوگل پلی استور در ربات میتوانید با انتخاب لینک دانلود فایل مورد نظر را دریافت کنید .

نکته : این ربات توانایی ارسال فایل های زیر ۵۰ مگابایت را دارا میباشد و اگر اپلیکیشن یا بازی مورد نظر حجمی بیش از ۵۰ مگابایت داشته باشد به صورت لینک دانلود برایتان ارسال خواهد شد که شما میتوانید با استفاده از آموزش زیر فایل آن را دریافت نمایید .
3- استفاده از حالت درون خطی ربات


یکی از قابلیت های بسیار جالب و البته کاربردی ربات apkdl_bot@ برخورداری از حالت درون خطی میباشد که با استفاده از این قابلیت شما میتوانید با نوشتن apkdl_bot@ در صفحه ی چت شخص مورد نظر و یا گروه خود ربات را فراخوانی کرده و کافیست با یک فاصله نام اپلیکیشن مورد نظر را وارد نمایید (برای مثال برنامه ی ویرایش عکس photo editor pro) سپس به دو صورت فایل و لینک قابل دانلود میباشد.
موفق باشید.منبع:http://liberto.ir
آیا می دانید بیش از 50% از کاربران ایرانی روزانه از تلگرام استفاده می کنند؟
شما از این شبکه چند میلیونی جدید و فراگیر چه استفاده ای می توانید داشته باشید؟