آموزش ساخت کارت پستال در تلگرام با استفاده از ربات BMLBot@ (ویژه ی عید نوروز )

شاید شما به خاطر نداشته باشید، اما تا مدتی پیش دریافت کارت پستال تبریک عید درب منزل کاملاً مرسوم بود، سنتی که البته در سالهای اخیر به مرور با شبکه های اجتماعی، پیام کوتاه و ایمیل جایگزین شده است.اما دریافت یک پیام تکراری روی برنامه های اجتماعی هرگز نمی تواند به اندازه کارت تبریک شخصی برای مخاطب لذت بخش باشد، بر همین اساس فروشگاه اینترنتی بامیلو به مناسبت فرا رسیدن سال نو، مواهب دنیای فناوری را با این سنت دوست داشتنی در آمیخته و برای همه‌ ی کاربران تلگرام یک هدیه هیجان انگیز، یعنی یک روبات ویژه تدارک دیده است.این روبات به شما اجازه میدهد که به دوستان خود کارت پستال عید هدیه بدهید، ولی نکته قابل توجه در مورد این روبات که آن را از بقیه متمایز کرده است، قابلیت شخصی سازی اش به حساب می آید که به کاربران اجازه می دهد تا متن دلخواه خود را روی کارت بنویسند.

در این مطلب ما آموزش ساخت کارت پستال در تلگرام با استفاده از روبات BMLbot ویژه تبریک عید نوروز را برای شما عزیزان آماده کرده ایم , با ما همراه باشید.
 
ابتدا باید ربات را اضاف کنید که شما میتوانید از طریق لینک روبرو اینکار را انجام بدهید.  BMLBot@
سپس در صفحه ضاهر شده گزینه شروع (Start) را انتخاب نمایید.
سپس باید گزینه ساخت کارت پستال را انتخاب کنید.
در صفحه بعدی گزینه نوروز را انتخاب کیند.
حال تصاویر کارت پستال های ویژه عید نوروز برای شما نمایش داده می شود.
شما برای استفاده از قالب ها باید متن مورد نظر خود را به آن ریپلای کنید.

برای این کار یکبار برروی قالب موردنظر کلیک کرده تا منو نمایش داده شود. سپس گزینه پاسخ را تلگرام های فارسی و یا گزینه ی  Reply در تلگرام اصلی را انتخاب کرده و متن خود را وارد کنید.
نمونه کارت پستال ساخته شده بوسیله ربات BMLbot
موفق باشید.


منبع:http://liberto.ir
آیا می دانید بیش از 50% از کاربران ایرانی روزانه از تلگرام استفاده می کنند؟
شما از این شبکه چند میلیونی جدید و فراگیر چه استفاده ای می توانید داشته باشید؟